Aile Yanı Konaklama

Özenle seçilmiş aile yanında konaklama ailelerimizden birinde kalarak ömür boyu sürecek anılar ve bağlantılar oluşturun. Kanada’nın kültürel açıdan farklı nüfusunu ilk elden deneyimleyin .

Dream House Konutları

Dream House Konutları, Toronto’nun merkezi, şehir merkezindedir. Mağazalar, restoranlar, eğlence ve gece hayatı yürüme mesafesindedir. Yurtlarımız öğrencilere bağımsız bir yaşam tarzı ve Kanadalı ve uluslararası öğrencilerle birlikte yaşama fırsatı sunar.

Dream House Urban Oda Ve Kahvaltı

Bağımsız yaşam arayan öğrenciler için mükemmel. Urban Bed & Breakfast konaklamayı seçerek Toronto ve Vancouver’ın sunabileceği en iyinin tadını çıkarın. Samimi ve yardımsever ev sahipleri sayısız ILAC öğrencisi tarafından beş yıldızla derecelendirilmiştir.

 

VIP Havalimanı Hizmeti

VIP karşılama havaalanı hizmetimiz için rezervasyon yaparak sorunsuz seyahat edin. Havaalanında samimi karşılamanın ve birinci sınıf limuzin hizmetinin keyfini çıkarın. Kanada’ya vardığınızda, eğitimli bir ILAC temsilcisi sizi karşılayacak ve konaklama yerinize güvenli ve rahat bir şekilde varmanız için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olacaktır. Havaalanına bırakma hizmeti de mevcuttur ve ILAC aracılığıyla kolayca düzenlenebilir.

ILAC Dil Okullarında %50’ye Varan Kanada Kültür Merkezine Özel İndirimlerden Faydalanmak İçin Şimdi Bilgi Formunu Doldurun: Uzman Eğitim Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Kültür Merkezi ile başvuru yapan öğrencilerimizin ücretsiz Kanada göçmenlik değerlendirmesinden faydalandığını biliyor musunuz ? Sizde ücretsiz Kanada göçmenlik testine girmek için başvurularınızı bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

ILAC Dil Okulu Anasayfasına Dön